«Смотрящі» з ДАБІ пропхнули на посаду вчительку-стрілочницю Костенко, за спиною якої продовжуються мільйонні побори та відкати

7 дней ago 0

Дозвільна Адміністративно-Бюрократична Інституція України (нова майбутня реформована назва ДАБІ) показала найкращі досягнення в системі «турборежиму» і за три дні провела аудит діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції по існуючій структурі: ліцензіям, головним інспекторам та всім дозволам за останні роки.

До речі, аудит – це перевірка публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації про фінансово-господарську діяльність суб’єктів господарювання з метою визначення достовірності їхньої звітності, обліку, його повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам. Олена Костенко виявилась ще й бухгалтеркою і одноособово провела велику роботу.

Хто проводив цей аудит і на яких підставах – тема для кримінального провадження, оскільки фінансова дисципліна зобов’язує показати платіжки і договори з аудиторами.

Документація, в якій має бути відображена і бухгалтерія і правова сторона з компетенціями працівників, які взяли на себе сміливість стверджувати про зловживання в ЦОВВ України, оформлена з порушенням визначених правових норм про перевірки державних органів. Але Мінрегіон вже не впливає на ДАБІ. Некерована ніким Олена Костенко слухає лише організацію кримінальних авторитетів з Офісу Президента.

Джерело

Читайте нас в Telegram.